Organizujesz imprezę na zewnątrz? Przyda ci się toaleta na budowy

Może jeszcze tego nie wiesz, ale jako organizator takiej imprezy masz mnóstwo rzeczy, o których musisz pamiętać. Jeśli zamierzasz zrobić z tego wydarzenie ogólnodostępne to pamiętaj, że istnieje szereg przepisów, na które musisz zwrócić uwagę i się do nich dostosować.

Wybór miejsca i czasu, a później zgłoszenie

Impreza na świeżym powietrzu powinna odbywać się w miejscu bezpiecznym, ale też takim, w którym nie będziemy nikomu przeszkadzać, szczególnie jeśli wszystko ma się odbywać nocą. Pamiętajmy również, że jeśli znajdujemy się w pobliżu lasu lub jezior to możemy mieć do czynienia z plagą owadów, na które powinniśmy się przygotować, kupując np. preparaty lub świeczki. Jeżeli spodziewamy się, że ludzie przyjdą w ogromnej liczbie, zgłośmy imprezę do odpowiednich służb, musimy wtedy również zadbać o ochronę i odpowiednie sanitariaty. Tutaj odpowiednia okazuje się toaleta na budowy, którą możemy postawić na dowolnej płaskiej powierzchni i dzięki której nie musimy się przejmować dostępem do wc dla gości. W pakiecie są również przenośne umywalki, a nawet prysznice, gdyby nasza impreza miała przedłużyć się na kilka dni. Ostatecznie jednak pamiętajmy, że toaleta na budowy musi być dostosowana do potrzeb bawiących się ludzi, a liczbę, w jaką powinniśmy zainwestować powinniśmy dobrze przeliczyć, żeby czas oczekiwania na wolne wc nie był za długi.

Dobra muzyka, jedzenie i zadowoleni ludzie

Oczywiście należy zadbać również o odpowiednią oprawę muzyczną. Najczęściej jednak impreza na zewnątrz uświetniana jest przez koncert zespołu, niekoniecznie najpopularniejszego, ale nic nie zastąpi muzyki na żywo. Zadbajmy również o jedzenie, tutaj możemy dogadać się z restauratorami, którzy na pewno chętnie rozłożą stoiska z najlepszymi smakołykami. Na imprezach plenerowych sprawdzają się dania typu grill, które są łatwe do przyrządzenia i podawane na ciepło. Oczywiście nie może zabraknąć również napoi, tutaj weźmy też pod uwagę osoby niepijące alkoholu i zadbajmy aby pojawiły się ciepłe herbaty i kawa. To również możemy załatwić specjalnymi stoiskami. Przy imprezie masowej musimy mieć zorganizowany również punkt medyczny, do którego w razie konieczności, można się łatwo dostać.

Leave a Comment